Legia Warszawa wraca do Ligi Mistrzów!

Już dzisiejszego dnia Legia Warszawa znów zmierzy się w ramach fazy grupowej do największej części rozgrywek klubowych, czyli Ligi Mistrzów. Naprzeciw Legii stanie Estońska drużyna, czyli Flora.

W dzisiejszym meczu mamy właściwie jednego faworyta. Jest nim oczywiście Legia Warszawa. Klub stołeczny prezentuje się o wiele lepiej od swojego przeciwnika właściwie na każdej płaszczyźnie. Od utalentowanych piłkarzy, którzy są w bardzo dobrej formie, aż po atut własnego boiska.

Z kolei Estońska Flora na tle Legii wygląda zdecydowanie gorzej. Jej jedynym atutem jest oczywiście fakt, iż prowadzi już krajowe rozgrywki, będąc w nich na drugim miejscu. Niemniej jednak klasa zawodników obu drużyn powinna być widoczna, przez co Legia powinna bez większych problemów poradzić sobie z drużyną z Estonii.

Jak to wygląda u bukmacherów?

Patrząc na ofertę, którą posiada najlepszy legalny bukmacher w Polsce, Legia jest zdecydowanym faworytem. Oczywiście nie można przesądzić żadnego scenariusza w tym spotkaniu, jednak biorąc pod uwagę atut własnego boiska, Legia powinna dzisiejszy mecz zakończyć pewną wygraną.