Czy Everton ulegnie w dzisiejszym meczu?

Dobrze radząca sobie drużyna Evertonu podejmie dziś drużynę Burnley. Czy Burnley dokona dziś rewolucji i zremisuje bądź wygra spotkanie na obcym terenie? Sprawdźmy sami!

Sytuacja Evertonu i Burnley jest diametralnie inna. Everton świetnie wystartował na początku sezonu notując dwie wygrane i jeden remis. Drużyna pod wodzą Rafy Beniteza świetnie spisuje się na boisku. Z kolei Burnely nie może pochwalić się dobrym wynikiem, ponieważ drużyna do tej pory nie zdołała pokonać żadnego przeciwnika pomimo tego, że rozegrała także 3 spotkania w ramach Premier League.

W dzisiejszym dniu faworyt na boisku wydaje się jeden, choć niekoniecznie pokazują to statystyki spotkań obu drużyn. Burnley to ewidentnie drużyna, która nie pasowała w ostatnich latach Evertonowi. Czy więc i dziś sprawi problemy na boisku przeciwnika? Jest to całkiem możliwe!

Obstawianie wyłącznie i legalnych bukmacherów

Jeśli chcielibyśmy obstawić to spotkanie w pełni legalnie, sprawdźmy aktualny ranking bukmacherów którzy są legalni w naszym kraju. Dzięki temu znajdziemy oferty, które możemy śmiało rozgrywać na terenie naszego kraju. Zapraszamy!